T: +31 (0) 591-221683
M: +31 (0) 6-54391183
info@oostmakelaardij.nl

Kanaal A NZ 158

Algemeen
  • Woonplaats
    Emmer-compascuum
  • Land
    Nederland
  • Soort woning
    vrijstaande woning
  • Ligging
    Aan drukke weg
    Vrij uitzicht
    Aan vaarwater
    Landelijk gelegen
  • Woonoppervlakte
    240 m²
  • Perceeloppervlakte
    1960 m²
  • Inhoud
    1095 m³
  • Aantal kamers
    7
Omschrijving

Kanaal A NZ 158 – Emmer-Compascuum

Een zeer ruime, goed onderhouden en levensloopbestendige vrijstaande woning, ideaal voor grote gezinnen, met ruimte voor uw hobby’s of uw bedrijf aan huis.

Op een riante kavel van maar liefst 1960 m² bieden wij deze royale vrijstaande woning met aangebouwde garage en carport met voldoende hoogte voor caravan of camper aan. De grote oprit heeft plaats voor zeker 7 auto’s. De woning is origineel in de jaren 30 gebouwd, maar in de jaren 70 en 80 verbouwd. En in 2006 zijn er onder andere een compleet nieuw, dik geïsoleerd dak en nieuwe buitenmuren met isolatie gerealiseerd. Vanaf 2019 hebben de huidige eigenaren veel geïnvesteerd om de woning opnieuw op een hoger niveau en helemaal bij de tijd te brengen.

De meest in het oog springende verbeteringen zijn.

– aanbrengen van poeren en nieuwe dekvloer met vloerverwarming in de tuinkamer met het gehele platte dak vernieuwd voorzien van isolatie en geïsoleerde lichtkoepels, waarvan 1 in de tuinkamer en 1 in de bijkeuken.
– gehele woning voorzien is van isolerend glas waarbij de benedenverdieping volledig is voorzien van HR++ glas
– 10 zonnepanelen plaats aan westzijde van het dak (2020)
– 10 zonnepanelen plaatsen aan oostzijde van het dak (2024)
– hybride warmtepomp, merk Quatt, (2023)
– plaatsen HR CV ketel in 2022
– nieuwe omvormer geplaatst
– doucheruimte begane grond voorzien van nieuw sanitair en tegelwerk, tevens vernieuwd met een nieuw badkamermeubel, plafond en verlichting.
Een volledige lijst van alle werkzaamheden is bij ons kantoor op te vragen.

De woning is als volgt ingedeeld.

Begane grond: entree aan voorzijde, gang met toegang tot de kamers, douche met vaste wastafel en separaat toilet, kamer, nu in gebruik als linnenkamer ( de infrarood sauna gaat mee en de kamer is ook te gebruiken als tweede slaapkamer), ruime ouderslaapkamer en het trappenhuis naar de eerste verdieping. De hal geeft toegang aan de ruime en zeer lichte woon/eetkamer met veel daglichttoetreding en prachtig uitzicht over de landerijen en de open keuken. De keuken is voorzien van een moderne inbouwkeuken met een apparatenwand en voorzien van diverse apparatuur. Via een tussenhal kan men naar de bijkeuken met keukenblokje, tweede toilet, witgoedaansluitingen en meer dan voldoende bergruimte, waar ook een tweede entree is. Tevens wordt via de tussenhal een bijna 50 m2 grote tweede woon/eetkamer bereikt, waar in 2020 een nieuwe houtkachel is geplaatst. Dit alles voorzien van een volglazen pui en openslaande tuindeuren naar de overkapping. Deze tuinkamer kan ook prima worden ingericht als kantoor met eigen entree (via de entree in de bijkeuken). (De voorste woon/eetkamer is namelijk met een bestaande deur af te sluiten van de bijkeuken en tuinkamer). Bovendien kan via de tuinkamer inpandig de garage worden bereikt via een van isolatierookglas voorziene deur.

De aanpalende garage ( 58 m2) heeft een directe toegang vanuit de tuinkamer en is voorzien van een geïsoleerde roldeur en biedt veel ruimte om bijvoorbeeld aan auto’s te sleutelen of om oldtimers te stallen. Ook is de garage voorzien van extra bergruimte door een deels aanwezige tussenvloer, die met een vaste trap bereikbaar is.

Eerste verdieping: overloop, maar liefst 4 slaapkamers waarvan 2 groter dan 20m², complete en goed verzorgde badkamer met ligbad, douche, vaste wastafel en toilet.
Ook is er via een vlizotrap een bergzolder aanwezig, waar onder andere de in 2024 geplaatste elektroboiler te vinden is, die de badkamer op de eerste verdieping voorziet van warm water.

Buitenruimte: de kavel is deels ingericht om zelfvoorzienend te zijn, er is een moestuin ingericht, een kas van 3×4 geplaatst in 2021. Er is een volledige boomgaard met fruit- en enkele notenbomen aanwezig en er zijn fruitstruiken geplant. (in de boomgaard staan 14 fruitbomen en 3 notenbomen. En er staan alles bij elkaar ook nog 4 fruitbomen met name appelbomen bij de moestuin). Het zwembad wordt verwarmd via een warmtepomp (2019).

Extra info:
– Energielabel A
– lage energiekosten
– het hoofddak is in 2006 geïsoleerd en voorzien van nieuwe dakpannen
– in totaal zijn er 40 zonnepanelen aanwezig (vanaf 2017 geplaatst)
– op fietsafstand is het centrum van het dorp gelegen met vele voorzieningen zoals supermarkten (Aldi en Boni), een bakker, een slager, diverse winkels (o.a. Kruidvat, Marskramer), een gezondheidscentrum met o.a. een huisarts en apotheek, verschillende eetgelegenheden, bank en veel meer
– op circa 15 autominuten van het centrum van Emmen gelegen
– grensdorp, dus goedkoop tanken en boodschappen over de grens doen
– op minder dan 50 meter bushaltes te vinden met twee buslijnen met verbindingen naar enerzijds Emmen en de andere richting Ter Apel of Klazienaveen

Vraagprijs € 575.000,– k.k.

Vraagprijs
€ 575.000 k.k.
Neem contact op
Asset 1
Gratis zoekopdracht

De mooiste woningen en het laatste aanbod ontvangen? Schrijf u gratis in!

Asset 3
Gratis waardebepaling

Benieuwd naar de waarde van uw woning? Maak vrijblijvend een afspraak!

Asset 4
Meer informatie?

Vul het contactformulier in en we nemen zo spoedig mogelijk contact op!

Beoordeling 9.4 gebaseerd op 38 individuele klant beoordelingen op Funda